|  11/17/2018 - شنبه 26 آبان 1397  | 
Menu
شما اینجا هستید >> درباره ما > سمعی وبصری > اخبار > نمايش اخبار

شرکت خودرو سرویس شهر تامین کننده خودروهای صدا و سیما شد

شرکت خودرو سرویس شهر تامین کننده خودروهای صدا و سیما شد


به گزارش روابط عمومی شرکت خودرو سرویس شهر، این مناقصه بزرگ برای استفاده از خدمات 900 دستگاه خودروی سواری تاکسی و سواری طرح‌دار (با راننده) به منظور پوشش کلیه ماموریت‌های درون شهری و برون شهری سازمان صدا سیما به صورت 24 ساعته برگزار شد.

با توجه به حساسیت بالای خدمات خودرویی در سازمان صدا و سیما، مناقصه در دو مرحله انجام شد که در مرحله اول از بین 7 شرکت متقاضیِ حضور در این مناقصه، چهار شرکت حائز شرایط حضور در مرحله نهایی شدند. در نهایت نیز شرکت خودرو سرویس شهر با کسب بالاترین نمره در ارزیابی کیفی و دیگر شرایط موجود، برنده این مناقصه و تامین کننده خودروهای صدا و سیما شد.

تجربه و توان مالی، حسن شهرت، ارزیابی مشتریان شرکت‌های حاضر در مناقصه، سابقه اجرایی مستند به حجم قراردادهای مرتبط با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، سابقه اخذ پروانه بهره‌برداری از سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، تعداد خودروهای در اختیار و ارزیابی حسن انجام تعهدات قانونی از جمله موارد ارزیابی کیفی شرکت‌های حاضر در این مناقصه بود که شرکت خودرو سرویس شهر با کسب بالاترین نمره در تمامی موارد مناقصه، طرف قرارداد رسانه ملی برای تامین خودروهای مورد نیاز این سازمان شد. 

شرکت خودرو سرویس شهر با برخورداری از هفت هزار خودروی سبک و سنگین، بزرگترین ناوگان‌ حمل و نقلی پایتخت را در اختیار دارد و با برنده شدن در این مناقصه، 900 دستگاه تاکسی و سواری طرح‌دار، کماکان تحت پوشش این شرکت به ارائه خدمات به سازمان صدا و سیما می‌پردازند.

ايجاد شده توسط : Admin5ir35 در 15/10/2018 10:29:14 ق.ظ
print
rating
  نظرات