|  11/17/2018 - شنبه 26 آبان 1397  | 
Menu
شما اینجا هستید >> سامانه الکترونیکی > ورود به سامانه الکترونیکی
 مقدمه
کمينه

سامانه خدمات الکترونیک شرکت خودرو سرویس  شهر با هدف ارائه خدمات به روز و غیر حضوری در دوبخش واحد های طرف قرارداد و پیمانکاران (رانندگان ) به صورت اینترنتی راه اندازی شده است.

با ورود به سامانه از طریق ساب پورتال شرکت در بخش اول ، واحد های محترم طرف قرارداد می توانند با ورود به سامانه از خدمات : صدور صورت وضعیت ، ورود کارکرد ماهانه و صدور اعلان صورتحساب استفاده نمایند.

در بخش دیگر کلیه پیمانکاران محترم  (رانندگان )  می توانند وارد این سامانه شوند .جهت رویت فیش حقوقی لازم است تا شماره 5 رقمی  پرونده، کد ملی و حساب را وارد نموده  و سپس ماه مورد نظر مشخص نمایند تا فیش حقوقی سال  ماه مورد نظر صادر گردد . در بخش صدور گواهی اشتغال   پس از طی  مرحله ورود اطلاعات لازم ، گواهی صادر شده توسط نماینده شرکت در محل خدمت همکاران به آنان تحویل می گردد .همچنین امکان پیگیری درخواست از طریق کد پیگیری صادر شده میسر می باشد. 

کاربران محترم ، می توانند هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را در جهت بهبود و ایجاد سهولت در انجام عملیات فوق الذکر ، با وارد نمودن در قسمت ثبت نظرات در پرتال شرکت به آدرس http://khodroservice.tehran.ir و ارسال آن ویا از طریق آدرس پست الکترونیک khodroservice@tehran.ir، مسئولین ذیربط را در ارتقاء خدمات ، یاری نمایند.

 ورود به سامانه
کمينه

جهت ورود به سامانه از گزینه زیر استفاده نمایید: