|  11/17/2018 - شنبه 26 آبان 1397  | 
Menu
شما اینجا هستید >> درباره ما > مديران شركت > مدیرعامل
 Text/HTML
کمينه

حسین وزیری 

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت خودرو سرویس شهر

1- بی‌تردید یکی از عناصر کلیدی توسعه اقتصادی در هر کشوری، بحث حمل و نقل است. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که میان کارآیی در بخش حمل و نقل و کارآیی عمومی اقتصاد، رابطه‌ای مستقیم وجود دارد. در واقع سرمایه‌گذاری در بخش حمل و نقل و تلاش برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای آن نه تنها برای این بخش که در عرصه‌های اقتصادی و نیز حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی هم موثر است. در کشور ما نیز این مساله را به وضوح می‌توان در عرصه اقتصادی و اجتماعی مشاهده کرد و نتیجه سرمایه‌‎گذاری و برنامه‌ریزی در حوزه حمل و نقل را در سطح کشور و جامعه، به چشم دید.

2- شرکت خودرو سرویس شهر به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در عرصه حمل و نقل، در طول نزدیک به سه دهه فعالیت خود همواره تلاش کرده است در چرخه حمل و نقل پایتخت، ایفاگر نقشی شایسته باشد و با برنامه‌ریزی برای کاهش ترددهای غیرضروری و ارائه خدمات خودرویی با شیوه‎هایی کارآمد، آسایش و امنیت خاطر را در زندگی پر دغدغه شهری به ارمغان آورد. موفقیت‌های این شرکت در عرصه یاد شده با افتخار، باعث اعتماد مدیریت ارشد شهرداری تهران و سازمان‌‍‌های مختلف دولتی به این شرکت شده است و اینک در فصل جدید فعالیت‌ها، شرکت خودرو سرویس شهر در مسیر تبدیل شدن به یک هلدینگ حمل و نقلی است. گام برداشتن در مسیر کسب مجوز آژانس هواپیمایی با داشتن مجوزهای بند «الف»، «ب»، «پ»، «کارگو» (حمل بار از طریق ترمینال‌های هوایی) و «رجاء»، راه‌اندازی تاکسی بیسیم، ورود به عرصه جمع آوری و حمل زباله با توجه به پتانسیل بالای شرکت در حوزه ماشین آلات سنگین، خدمات شهری و برف‌روبی، رنت خودرو در تمامی نمایندگی‌ها و دیگر اقدامات انجام شده در مدت اخیر در کنار خدمات متنوع خودرویی این شرکت در طول سال‌های گذشته، تنها بخشی از برنامه‌ریزی‌ها برای نیل به این هدف است.

3- ما در وهله اول شغل رانندگی را به چشم یک «حرفه» نگاه می‌کنیم. بر اساس همین تفکر است که به عنوان یکی از معدود مجموعه‌ها در کشور، موضوع «آموزش رانندگان» را با جدیت دنبال می‌کنیم و بر «سیستم گزینش» همکاران راننده دقت فراوان داریم. رویکردی که در سال‌های گذشته بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و برگزاری ادواری دوره‌های آموزشی رانندگان شرکت خودرو سرویس شهر در همین راستا انجام می‌شود. تدوین «آیین‌نامه رفتاری، اخلاق حرفه‌ای و انضباطی» رانندگان در این شرکت هم بر مبنای سیاست آموزش و به کارگیری رانندگان حرفه‎ای و نظارت جدی بر عملکرد و فعالیت ایشان است.

4- خودرو سرویس شهر خانواده‌ای است به وسعت همه کسانی که به کارآمدی و بهره‌‎وری در سیستم حمل و نقلی خود می‌اندیشند. هدف نهایی ما بهره‌وری برای متقاضیان خدمات این شرکت از طریق ارائه خدماتی بهینه است و معتقدیم امنیت شغلی برای رانندگان و نگاه جدی به حوزه رفاهی ایشان، آسایش و امنیت خاطر را برای همه ارکان این چرخه به دنبال خواهد داشت. بر همین اساس بخش مهمی از تلاشمان بر محور «تکریم رانندگان» و ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی برای این عزیزان بوده است. رویکردی نتیجه‌بخش که چکیده‌ای از آن، در کتابچه پیش رو در معرض نگاه شما قرار گرفته است.